ETÜT MERKEZİ

 

Toplumun düzeni için çalışkan, ahlaklı bireyler yetiştirmek ve onları ‘ben’ duygusundan öte ‘biz’ duygusunu düşündürebilmeyi hedefleyen Filiz Derneği çalışmalarına bir yenisi daha olan etüt merkezini ekledi. Etüt merkezimiz okul derslerinde, sınav dönemlerinde bireyleri kaygılandıran stres ve monotonluğa çözüm olarak projelenmiştir.

 

 

Tüm bunlara ihtiyaç olarak doğan Filiz Etüt Merkezi 5 Ekim 2013 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır. Derslerimiz şu anlık talep doğrultusunda 5,6 ve 7. Sınıf öğrencilerine yöneliktir. Ders programı, Fen Bilgisi, Matematik, Kuran-ı Kerim, Temel İslamî Bilgiler gibi dersleri içermektedir.

 

Müfredata parelel bir şekilde işlenen derslerde konu ile alakalı merkezi sınavlara yönelik çıkabilecek soru tarzları çözülmektedir.Tenefüslerde iyi vakit geçirebilecekleri bir ortama sahip olan merkezimiz yaz ve kış şartlarına uygun bir donanıma sahiptir. Hedefimiz öncü bir nesil oluşturup onları derslerinde başarılı ve hayatında ahlaklı bireyler kılmaktır.Etüt Merkezi İle İlgili Haberler;

FİLİZ DER BÜLTEN

TAVSİYE KİTAP

NEBEVİ HAYAT

Namaz Vakitleri