News

Filiz Derneği Bülten'in 2. sayısı çıkmıştır. Dernek merkezi ve temsilciliklerinden temin edebilirsiniz.

 

Kur’an-ı Kerim’i Ramazan ayında indirerek, Ramazan’ı mübarek bir zaman dilimi yapan ve Kur’an-ı Kerim’in inzaline şükür olarak Ramazan orucunu farz kılan Allah Azze ve Celle’ye hamd olsun. İnsanlara doğru yolu göstermesi ve hak ile batılı birbirinden ayırması için kendisine Kuran-ı Kerim nazil olan Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem’e, Ramazan ayını Kuran-ı Kerim ile bereketlendiren aline, ashabına ve kıyamete kadar tabi olanların üzerine olsun.

 

Bizler ümit ediyoruz ki Peygamber Efendimizin ifadesi ile ‘Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş’ olarak nitelediği Ramazan ayında Filiz Derneği bülteninin 2. sayısının çıkmasında Allah’ın sonsuz hikmeti ve yardımı vardır.

 

Filiz Derneği olarak bu ayki bültenimizde ağırlık olarak Ramazan’a ayırdık fakat bunun dışında imanlarımızın artacağını düşündüğümüz nasihat içerikli yazılara da bültenimizde yer verdik. Aynı zamanda Derneğimizin faaliyetlerini yakından takip edebileceğiniz program ve organizelerimizi gerek kapak sayfalarında gerekse iç sayfalarda yer ayırdık.

 

Son olarak Filiz Derneği olarak Mübarek Ramazanın İslam Ümmeti ve İnsanlık için hayır getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

 

İyilik ve takva üzerine yardımlaşmak duasıyla...

 

Filiz Derneği Bülten'in 2. sayısını 3 boyutlu incelemek için tıklayınız.

Güncel Video

2018 Kurban Organizasyonu

FİLİZ DER BÜLTEN

TAVSİYE KİTAP

NEBEVİ HAYAT

Namaz Vakitleri