News

Filiz Derneği Bülten'in 6. sayısı çıkmıştır. Dernek merkezi ve temsilciliklerinden temin edebilirsiniz.

 

* * *

Hamd, en güzel isimlerle isimlenen ve dua edenin duasına icabet eden şanı yüce Allah’a, salat ve selam; ‘İnsanların en yüksek dereceli olanı Allah’ı zikredendir.’ düsturu ile yolumuzu bir kandil gibi aydınlatan Hz. Muhammed sallallahu aleyhi ve selleme, O’nun temiz ailesine, şerefli arkadaşlarına ve onların yolunu yol edinen tevhid erleri yiğitlerin üzerine olsun.

 

Değerli Dostlar

 

Sizlerin de bildiği gibi Ramazan ayına girmekteyiz. Bu ayda her zaman yaptığımız ibadetleri biraz daha arttırarak yapmalıyız ki Ramazan’ın manevi iklimi altında buluşabilelim. Bu sebepten dolayı bu sayımızda ‘Dua ve Zikir’ konularına değindik.

 

Değerli Dostlar

 

Her bir çalışmamızda sizlerin emekleri, yardımları ve duaları var. Filiz Derneği olarak Mübarek Ramazan ayında da sosyal çalışmalarımızı arttırarak devam ediyoruz. Ramazan kumanyaları, iftar programları, yardım çalışmaları, yetimlere yardım, zekât ve fitre yardımı… Sosyal faaliyetlerimiz devam etmekte.

 

Eğitim çalışmalarımız ise kaldığı yerden devam ediyor. Gerek erkek gerekse kız öğrencilerine yönelik yaz okulumuz okulların kapanmasıyla birlikte başlayacaktır.

 

İyilik ve takva üzerine yardımlaşmak duasıyla…

* * *

 

Filiz Derneği Bülten'in 6. sayısını 3 boyutlu incelemek için tıklayınız.

FİLİZ DER BÜLTEN

TAVSİYE KİTAP

NEBEVİ HAYAT

Namaz Vakitleri